Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Honda

Honda looft Verstappen: "Hij reed een goede race, zoals we van hem gewend zijn"

Honda kijkt met drie auto's in de top tien terug op een redelijk geslaagde zondag in Singapore. Technisch directeur Toyoharu Tanabe was onder de indruk van Max Verstappen, maar dat verbaast de Japanner allang niet meer.

Verstappen Singapore
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Getty Images/Red Bull Contentpool

"Max Verstappen reed een ijzersterke race, zoals altijd", zo laat Honda's technisch directeur Toyoharu Tanabe optekenen na de Grand Prix van Singapore. "Hij maakte één plaats goed ten opzichte van zijn kwalificatiepositie door na een geslaagde undercut vóór Lewis Hamilton te finishen."

"Het pakken van een podiumplaats is een mooie manier om het weekend af te sluiten", vervolgt Tanabe, die ook opmerkt dat Red Bull er weer een volwaardige concurrent bij heeft voor alle circuits: "Na zeges op Spa en Monza hebben we gezien dat Ferrari ook op een technisch circuit als dit snel is."

Tanabe zag naast Max Verstappen ook Alexander Albon en Pierre Gasly in de punten finishen: "Gasly liet op weg daarnaartoe enkele fraaie inhaalacties zien, terwijl Albon gewoon goed heeft gereden op een voor hem nieuw en lastig circuit."

"Daniil Kvyat's snelheid was niet heel slecht, maar hij slaagde er niet in om in de punten te finishen. We hebben drie auto's in de punten, maar we weten dat we hard moeten blijven pushen om hetzelfde niveau als de jongens voor ons te kunnen behalen."

Max Verstappen zag zijn imposante zegereeks doorbroken worden vorige week, maar slaat hij direct terug tijdens de GP van Japan? De Nederlander is wederom de grote favoriet! Zet dit weekend € 10 in en ontvang maar liefst € 50 aan free bets bij Unibet !

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+.

Claim nu jouw free bets
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Singapore 2019 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay

Unibet
x
Analyse Verstappen is werkelijk helemaal terug, grote verrassing vanuit het achterveld?