Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Honda verwacht felle strijd: "Details gaan het verschil maken"

Motorleverancier Honda blikt tevreden terug op de eerste vrije trainingen op het circuit van Barcelona. De Japanners weten dat het in Spanje om het verschil te kunnen maken aan gaat komen op de details.

Het circuit van Barcelona kent weinig geheimen voor coureurs, teams en motorleveranciers. De vrijdagtrainingen zorgden dan ook niet voor grote verschillen en verrassingen, ware het niet dat Red Bull slechts beslag legde op de negende en tiende posities in de tweede training. Honda-topman Toyoharu Tanabe blikt desondanks tevreden terug: "Het was een eenvoudige eerste trainingsdag, waarbij alles vlot verliep voor beide teams en alle vier de coureurs. Het is nog maar vrijdag, maar als je kijkt naar de verschillen is het toch duidelijk dat ons dit weekend weer een hevige strijd wacht voor beide teams." De Japanner verwacht dat zowel Red Bull als AlphaTauri goed voor de dag zullen komen, maar daarvoor moet wel alles kloppen. "Een klein tijdsverschil kan een groot verschil maken in de race. We zullen daarom onze data bestuderen, zowel uit het verleden als van de vrijdag, en daarbij kijken naar de kleinste details om onze afstelling te optimaliseren, zodat we in de kwalificatie in de best mogelijk vorm zijn."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen Racing kondigt samenwerking aan met Mercedes