Honda's motorsportbaas Masashi Yamamoto wil progressie zien op alle vlakken en bij beide teams: "We willen natuurlijk betere resultaten behalen dan vorig jaar. Dat geldt voor onze samenwerking met Red Bull, maar zeker ook voor onze samenwerking met Toro Rosso."
"Dat betekent dat we hard moeten blijven werken om de motor te blijven ontwikkelingen en om op tijd met de geplande updates te komen. We willen dat 2019 het seizoen wordt waarin we voor het eerst weer races winnen een meestrijden aan kop." Honda verliest Toro Rosso dus niet uit het oog, sterker nog, ze zijn het team dankbaar voor het eerste jaar van de samenwerking. "Dat eerste jaar maakte dat Red Bull rustig de ontwikkelingen op motorgebied in de gaten kon houden, waardoor de deal uiteindelijk heel snel en eenvoudig beklonken kon worden." Of Honda en Red Bull de hoge verwachtingen waar kunnen maken in 2019, is afwachten, weet ook Yamamoto: "We weten pas echt of we vooraan mee kunnen doen als de competitie begint, maar ik ben ervan overtuigd dat we met deze samenwerking grote stappen kunnen maken."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









