Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Christian Horner

Horner: "Daar verliest Verstappen 90 procent van de tijd"

Max Verstappen moet het met de vijfde tijd doen na de tweede vrije training voor de Grand Prix van Groot-Brittannië, maar dat vertelt niet het hele verhaal. Dat weet ook Red Bull-teambaas Christian Horner, die ook aanwijst waar Verstappen de meeste tijd verliest.

Verstappen FP2 Silverstone
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

P10 en P5 voor Max Verstappen op de vrijdag in Groot-Brittannië. En in die tweede sessie moest hij een halve seconde toegeven op Lando Norris, die als enige coureur onder de 1:26 dook. Red Bull-teambaas Christian Horner legt uit waar Verstappen het grootste deel van de tijd verliest.

"We hebben wat onderstuur in de auto zitten, wat we alleen nog maar op hoeven te lossen. Het is dus een beetje balanceren. Ik denk, als we dat kunnen oplossen... We geven weg... 90 procent van onze rondetijd zit in bocht zes en zeven (Brooklands en Luffield, red.). Dat zijn dus de lagesnelheidsbochten en als we terug tegen de wind in draaien", aldus Horner bij Sky Sports F1

"De rest van de ronde ziet er redelijk goed uit. En als je naar de tijden van de longruns kijkt, zien ze er eigenlijk best goed uit. Ik denk dus dat we iets hebben waarmee we kunnen werken. We moeten er alleen voor zorgen dat we het van de ene op de andere dag op de juiste manier afstellen."

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Groot-Brittannië, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

x
Red Bull Verstappen dropt duidelijke hint over toekomst bij Red Bull