Mercedes en Toto Wolff hebben er nooit een geheim van gemaakt dat zij dolgraag Max Verstappen willen aantrekken. De Nederlander rijdt al sinds 2016 voor Red Bull, maar toch ontstonden er geruchten over een mogelijke overstap. De onrust bij Red Bull zou daaraan ten grondslag liggen.
Tot een overstap komt het echter niet in 2025. Wolff moet doorschakelen en lijkt Andrea Kimi Antonelli tot opvolger van Lewis Hamilton te bombarderen. De talentvolle Italiaan is dit seizoen actief in de Formule 2 en pakte zeges in Groot-Brittannië en Hongarije. Red Bull-teambaas Christian Horner is ook alvast duidelijk over een eventuele overstap van Verstappen: die komt er niet.
"De situatie is als volgt: we hebben het hele jaar gezegd dat we weten wat voor overeenkomst er ligt met Max", stelt Horner tegenover Sky Sports. "Max weet ook wat voor overeenkomst hij met ons heeft. Hij is zeker niet beschikbaar voor Mercedes en dat is overigens ook nooit zo geweest. Ik weet zeker dat Mercedes goed heeft nagedacht over de opties. Als ze voor Antonelli kiezen, moet je ze prijzen voor het risico wat ze nemen met een jongeling."
Ook interessant:
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!