Bij Red Bull is men echter niet bang dat McLaren zich nu ook aan de top meldt. Teambaas Christian Horner denkt dat zijn team 'gewoon' het beste team blijft met een Renault-krachtbron. "We zijn en blijven de maatstaf voor Renault" , zegt Horner dan ook vol zelfvertrouwen tegen persbureau Reuters. "Maar we zijn er uiteraard blij mee dat een groot team als McLaren weer stappen vooruit kan maken en competitief kan zijn" , vervolgt Horner met een positieve noot.
Over volgend seizoen is Horner echter vol vertrouwen dat Red Bull mee kan dan om de zeges. "We hebben veel geleerd van dit seizoen en hebben grote stappen gemaakt. Ons doel is dan ook om dat momentum mee te nemen naar volgend jaar." "De reglementen blijven vrijwel gelijk, dus we kunnen veel van deze auto meenemen naar volgend jaar. Dat is een groot voordeel" , is Horner positief over volgend seizoen. "Als het ons lukt om het momentum mee te nemen naar volgend jaar, dan zitten we er vanaf het begin bij" , besluit Horner vol goede moed.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









