Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Christian Horner

Horner wijst verbeterpunt auto Verstappen aan

Problemen met de balans van de auto, te weinig grip en een missende correlatie. Het zijn een aantal van de problemen bij Red Bull Racing. Teambaas Christian Horner gaat daar nu dieper op in en wijst een verbeterpunt aan.

Horner Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Daar waar Max Verstappen in Japan nog op zeer knappe wijze de kwalificatie en de race naar zijn hand kon zetten, was dat in Bahrein zeker niet het geval. De viervoudig wereldkampioen was niet vooruit te branden in de Red Bull RB21 en moest het uiteindelijk met P6 doen. Er waren onder meer problemen met de balans van de auto, er was te weinig grip en daar kwamen de problemen met de remmen en de pitstops nog bij.

Red Bull-teambaas Christian Horner heeft wel een idee waar in ieder geval een deel van de problemen zit. "Ik denk dat het duidelijk is dat we begrijpen wat het probleem is, maar het gaat om het implementeren van de oplossing. Het gaat om de fase van het insturen naar het midden van de bocht, dat moet worden aangepakt", zo vertelt Horner tegenover onder meer RacingNews365.

"Zo moet hem (Verstappen, red.) de mogelijkheid, de grip en het vertrouwen worden gegeven, die nodig zijn om snelheid mee te nemen bij het ingaan van de bochten. Het is in feite een kwestie van de aerodynamica. We moeten hem die grip kunnen geven."

Horner vervolgt: "We moeten het gewoon uitpluizen en dan krijg je een grote balansverschuiving. En hoe deze auto's werken met de voor- en achtervleugels... Het gaat erom om dat allemaal te ontrafelen en de auto tot rust te brengen."

Bij winst van Verstappen, Piastri, Norris of een andere favoriet in Saoedi-Arabië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Verstappen Verstappen blijft met vraagtekens achter: "Nog genoeg te doen"