Nieuwe sidepods en spiegels voor Max Verstappen Het Formule 1 team van Red Bull heeft diverse nieuwe onderdelen meegenomen naar Hongarije. Met een gewijzigd aerodynamisch pakket hoopt het om wederom dichterbij te komen aan de teams van Ferrari en Mercedes. Direct in het oog vallen de spiegels van de RB13. Deze hebben een dubbelen steun gekregen, waarmee het team hoopt om de luchtstroom te verbeteren. De tweede wijziging zijn de sidepods die aanzienlijk kleiner zijn geworden. Op verzoek van de FIA heeft Red Bull de omstreden flex wing aangepast. Het heeft nu een afstandshouder geplaatst tussen het einde van de flaps en het zij-element. We verwachten dat we morgen, als de auto volledig is opgebouwd, nog meer veranderingen aan de RB13 zien.
890596234771279872
Detalle d los nuevos espejos del Red Bull. Doble soporte para formar canal. pic.twitter.com/qipS2vfaLo — Albert Fabrega ES (@AlbertFabrega) 27 juli 2017
890619014895894528
Red Bull presenta nuevos retrovisores, doble soporte para los espejos y nuevas tomas de aire en los pontones. #TechF1 pic.twitter.com/rJQQzHpyS6 — Alberto Rodríguez (@Albrodpul) 27 juli 2017
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









