De grootste Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport wijst Lewis Hamilton aan als 'de grote baas' op dit moment. "Zonder tegenstand boekte hij zijn 88ste overwinning en dubbelde hij iedereen op Max Verstappen en Valtteri Bottas na."
"Dat terwijl Ferrari alleen maar slechter wordt. Ondanks het goede optreden van Sebastian Vettel was het wederom een dag om snel te vergeten. Goede prestaties worden er niet geboekt, simpelweg omdat de basis van de SF1000 gewoon te slecht is."
Ook de Corriere dello Sport is op de hand van Vettel en lijkt zelfs met hem te doen te hebben: "Ferrari zakt verder en verder weg en het is heel raar om te zien dat een viervoudig wereldkampioen als Sebastian Vettel zich tevreden moet stellen met een zevende plaats."
"Vettel was de beste coureur van de dag, omdat hij die Ferrari toch maar mooi naar de zevende plaats wist te sturen, al was Charles Leclerc op weg naar een mogelijke vierde plaats. De slechtste coureur van vandaag was overigens Bottas. Hij is in de trainingen net zo snel als Hamilton, maar in de race is dat een ander verhaal."
Opvallend is dat de krant ook bijzonder streng is voor de FIA, het bestuursorgaan krijgt een vier: "Men gaat de regels tijdens het seizoen aanpassen, dat doe je niet! Maar dit lijkt slechts bedoeld te zijn om Mercedes aan te pakken."
Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!
Meld je direct aan