Op zaterdag trokken er nog fikse regen- en onweersbuien over de regio van São Paulo. Het was warm met maxima van 28 graden en een hoge luchtvochtigheid. In de avond echter trokken de meeste buien naar het noorden toe weg.
Gedurende de nacht is de wind vanuit het zuidoosten gaan waaien. Hierdoor krijgen we op zondag te maken met wind vanaf de Atlantische Oceaan.
Deze aanvoer van lucht zal zorgen voor lagere temperaturen en minder vochtig weer. Tijdens de race is het morgen overwegend zonnig met af en toe wat stapelwolken. Hierbij lijkt het onwaarschijnlijk dat er tijdens de race een bui gaat vallen.
Door de aanvoer van lucht vanaf de oceaan is de luchtvochtigheid en de temperatuur lager dan op zaterdag. De maxima liggen rond 21 graden, wat lager is dan de 26 graden wat normaal is voor deze tijd van het jaar.
Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!