Esteban Ocon windt er in gesprek met het Zwitserse Blick geen doekjes om: "Het zou me niks verbazen als Charles Leclerc volgend jaar direct meestrijdt om de wereldtitel. Ik ken hem al van jongs af aan en het was altijd al duidelijk dat hij zeer getalenteerd was. Dat zal hij volgend jaar zeker laten zien."
In het verleden grepen Jacques Villeneuve (1997) en Lewis Hamilton (2008) hun eerste wereldtitel in hun tweede jaar in de Formule 1, een prestatie die Ocon dus ook Leclerc toedicht. Hij wel, Ferrari-teambaas Maurizio Arrivabene is wat gereserveerder in zijn voorspellingen. "Ik denk dat Charles geduldig moet zijn en vooral moet leren aan de zijde van Sebastian Vettel. Hij heeft de luxe dat we in het eerste jaar niet veel meer verwachten dan dat hij de auto over de streep brengt. Hij moet bij ons zonder al teveel druk kunnen debuteren."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









