De twee Amerikaanse beleidsbepalers hebben vlak voor de start van de Duitse Grand Prix van dit jaar een presentatie gegeven voor een aantal hoge piefen van Mercedes. De inzet was om een hoofdsponsor voor het evenement te vinden, iets wat is gelukt.
De Duitse Grand Prix gaat volgend jaar namelijk door het leven als de Mercedes-Benz Grosser Preis von Deutschland. Toto Wolff kijkt in gesprek met Motorsport.com terug op de gebeurtenissen van ruim een maand geleden op de Hockenheimring. "Chase en Sean hadden hun pitch goed voorbereid." "Toen ze na de presentatie weer vertrokken, hebben wij de ruimte gelaten. Vervolgens heb ik een presentatie gehouden voor de Raad van bestuur van Mercedes en die Raad besloot om er voor te gaan. Ze wilden de Duitse Grand Prix niet zien verdwijnen." De deal tussen de Duitse Grand Prix en Mercedes is voorlopig voor slechts één jaar. Mercedes is niet de enige autofabrikant die haar thuiswedstrijd sponsort, de Japanse GP van dit seizoen wordt financieel gesteund door Honda.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









