Max Verstappen en Red Bull miste in de eerste twee trainingen van het GP-weekend in Singapore kostbare minuten. In deze derde vrije training op het Marina Bay Street Circuit krijgen hij en zijn concullega's nog een uur de kans om de laatste data te verzamelen, wijzigingen door te voeren en de baan onder de knie te krijgen voordat we later in de middag overgaan op de kwalificatie.
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de derde vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessie in Singapore. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Singapore 2022 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

























Praat mee!