De eerste vrije training verliep vooral heel rommelig voor de meeste coureurs. Isack Hadjar had motorproblemen en moest daardoor al vroeg terug naar binnen, terwijl Kimi Antonelli kampte met een hydraulisch probleem en de McLaren-coureurs beiden naar de pitstraat werden gehaald vanwege problemen met de auto. Verder vielen de nodige coureurs nog stil op de baan en was het al met al geen uitstekende sessie voor de meesten.
Voor Max Verstappen en George Russell was dat gelukkig niet het geval, want zij vochten de strijd om de snelste tijd onderling uit gedurende de training. Uiteindelijk was Russell vier tienden sneller en kwam Verstappen in de slotfase niet meer aan de tijd van de Brit, aangezien hij op harde banden reed. Achter Russell op P1 en Verstappen op P2 eindigden de coureurs van Ferrari, die richting het einde van de sessie de aansluiting steeds beter konden vinden. Maar na de eerste training is al wel duidelijk dat het voor de meesten geen probleemloos weekend zal zijn.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de eerste vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de eerste vrije training in Azerbeidzjan. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!