Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
McLaren

Mansell heeft duidelijke favoriet in titelstrijd: "Wens hem al het geluk toe"

Nigel Mansell heeft een duidelijke favoriet in de strijd om het wereldkampioenschap, al zal het geen verrassing zijn wie 'Red 5' tipt.

Norris Piastri GP Austria
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Nigel Mansell maakte op het Goodwood Festival op Speed net als vele andere wereldkampioenen zijn opwachting. Tijdens de podiumceremonie werd hem gevraagd naar zijn kijk op het huidige gevecht in het wereldkampioenschap. Daaruit bleek al snel dat de Brit een duidelijke favoriet heeft. 

"We gaan een nieuwe Britse wereldkampioen krijgen, toch", zegt Mansell terwijl hij het publiek bespeelt. De voormalig wereldkampioen houdt vanzelfsprekend wel rekening met een felle titelstrijd. Oscar Piastri staat momenteel nog bovenaan in het wereldkampioenschap. 

Het verschil tussen de twee teamgenoten bedraagt 8 punten. Wel wist Norris de afgelopen twee races te winnen. "Hij (Norris, red.) heeft een snelle teamgenoot. Dus ik wens Lando al het geluk toe. Maar onderschat Oscar Piastri niet. Hij zal hem het vuur aan de schenen leggen."  

Ook interessant:

Wat brengt de toekomst voor Max Verstappen? Blijft hij bij Red Bull, zoekt hij zijn heil bij een ander team of gaat hij er een jaartje tussenuit? Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken dat en nog veel meer in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!

Praat mee!

x
Palmer Analist vreest voor 'benarde situatie' Verstappen en co