Max Verstappen en Red Bull kwamen er niet aan te pas tijdens de Grand Prix van Bahrein. Problemen met de balans, remmen, banden én pitstops leidden tot de zesde plaats voor Verstappen, die zeer ontevreden voor de camera's verscheen.
Helmut Marko maakte zich dan ook grote zorgen over de toekomst van Verstappen, zo liet hij doorschemeren. Nu ziet de Oostenrijker het iets positiever in. Marko is helder: Red Bull heeft de opdracht om Verstappen van een winnende auto te voorzien.
"Ik heb het vaak gezegd", begint Marko tegenover Kleine Zeitung zijn verhaal. "Max is vooral geïnteresseerd in het wereldkampioenschap. Als we hem de juiste auto geven, is de vraag over een mogelijke transfer niet eens aan de orde."
De realiteit van Bahrein kwam wel hard aan, beaamt Marko. "Dat deed pijn. Van de overwinning naar een positie in het middenveld vallen was natuurlijk niet ons plan. Er is een gebrek aan balans in de auto en dat zorgt er vervolgens voor dat de banden oververhit raken. Het een volgt het ander op."
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!