Voor Red Bull breekt een interessant tijdperk aan. In 2026 gaan de reglementen op schop en bouwt het team uit Milton Keynes voor het eerst een eigen motor. Toch bestaan er twijfels over Red Bull, vooral omdat bijvoorbeeld Mercedes en Ferrari veel meer ervaring hebben. Helmut Marko deelt nu echter een hoopvolle update over de gloednieuwe Red Bull-motor.
"Het zal een enorme verandering zijn", vertelt Marko tegenover Kleine Zeitung. "Mercedes heeft zichzelf al uitgeroepen tot favoriet, maar iedereen speelt mee. Er zal niet veel verschil zitten in de verbrandingsmotor. We liggen volledig op schema, mede dankzij de hulp van Ford, en geloven dat we maximaal vijf KW minder hebben. Dat is helemaal oké op dit moment."
Dan stipt Marko de grootste twijfel aan. "Het grote criterium is de batterij. Hoe wordt de batterij gekoeld? Hoe snel laadt hij op? Hoe snel krijg je de energie in de auto? Het gaat vooral om de software en het kan zijn dat iemand op dit gebied ver voor ligt. Maar we hebben goede mensen en veel van Mercedes. En we hebben hier in Graz de benodigde apparatuur van AVL gekocht. Maar niemand weet precies waar ze op dit moment echt staan."
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Mexico? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel








Praat mee!