Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Marko geeft uitleg over Red Bull-problemen

Het team van Red Bull kent na de zomerstop een lastige periode, maar deze is volgens Helmut Marko ten einde. De snelheid van Max Verstappen in Mexico is daarvan het bewijs.

Daar waar Red Bull en Max Verstappen voor de zomerstop de strijd aan konden gaan voor de zeges en polepositions, bleef het team vanaf de Belgische Grand Prix achter bij de concurrentie. Verstappen kende bovendien diverse ongelukkige races, met gridstraffen en incidenten in de eerste ronde. In Mexico wist de Nederlander de poleposition te veroveren, om deze na een straf te verliezen. In de race ging het wederom mis in de eerste ronde, na een touché met Lewis Hamilton en later met Valtteri Bottas. De snelheid die Verstappen naderhand liet zien, is volgens Helmut Marko het bewijs dat Red Bull het lek te boven heeft. "Onze auto was ook in Japan al zo sterk. Helaas kwam er dat in de kwalificatie niet uit. We hadden eigenlijk tot aan de GP's van Singapore en Rusland altijd een snelle auto. In Singapore maakten we een fout met de set-up en in Rusland werkte het nieuwe brandstofmengsel nog niet optimaal, waardoor we wat vermogen tekort kwamen", aldus Marko in gesprek met Auto Motor und Sport. " Ik verwacht echter dat we tijdens de komende Grands Prix meestrijden voor de overwinning", blikt de teamadviseur optimistisch vooruit. Luister hieronder de nieuwste F1-podcast van RacingNews365 met aan tafel niemand minder dan autocoureur Tim Coronel, F1-journalist Ruud Dimmers en DJ Jeroen van Inkel.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal