Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Marko haalt schouders op ondanks groot Red Bull-verlies

Meerdere Red Bull-kopstukken hebben de afgelopen tijd de overstap gemaakt naar concurrenten in de Formule 1. De laatste: Rob Marshall, een belangrijk ingenieur voor het team. Helmut Marko haalt er zijn schouders bij op.

McLaren is in het volgende Formule 1-seizoen een kopstuk rijker, niemand minder dan voormalig Red Bull-ingenieur Rob Marshall. Bij zijn oude werkgever had hij zeventien jaar lang een leidende rol, maar nu stapt hij over naar de concurrent. Wat vindt Red Bull daarvan? Niet zo heel veel, aldus Helmut Marko bij ServusTV . "Ja, we nemen na zeventien jaar afscheid, maar we kijken al breder op de markt. Het zal geen game changer zijn", zo verzekert de adviseur van het Oostenrijkse topteam. Volgens Marko is het niet te voorkomen dat mensen overstappen naar de concurrenten. Hier heeft hij een simpele verklaring voor: "Ze ontvangen nu plotseling tweemaal het salaris dat ze bij ons verdienden..."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aus GP Australië 8 mrt 2026
chn GP China 15 mrt 2026
jpn GP Japan 29 mrt 2026
bhr GP Bahrein 12 apr 2026
sau GP Saoedi-Arabië 19 apr 2026
usa GP Miami 3 mei 2026
Volledige kalender
x
Breaking FIA past F1-reglement aan na motorcontroverse rond Mercedes