Daniel Ricciardo is dit jaar als derde coureur regelmatig actief in de Red Bull-simulator, maar daar maakt hij nog geen geweldige indruk. Red Bull-adviseur Helmut Marko vertelt dat in gesprek met Motorsport-Total . "Hij is niet op het niveau van Verstappen en Perez", is Marko hard. Hij wil echter niet onthullen hoe groot de achterstand van Ricciardo is. "Dat zijn interne details." Er is zeker wat veranderd sinds Ricciardo enkele jaren geleden nog de teamgenoot van Max Verstappen was, denkt de Oostenrijker. "Bij McLaren en Renault miste hij de vastberadenheid waarmee hij bij Red Bull schitterde. Er moet iets in hem om zijn gegaan wat hem minder competitief maakte."
Goed werk
Toch verricht Ricciardo in zijn 'tussenjaar' ook goed werk voor het Red Bull-team. "Zijn doel is om terug te keren naar een topteam en ik denk dat de pauze goed is voor hem, om zo zichzelf te vinden en te weten te komen waar hij echt naar toe wil." Voorlopig is Marko tevreden met Ricciardo in zijn huidige rol. "Hij doet goed werk, veel marketing- en PR-activiteiten."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









