Max Verstappen kijkt met nog acht races te gaan tegen een achterstand van liefst 80 punten aan. Een groot gat, waarbij Lewis Hamilton ook nog eens over de snelste auto beschikt. Helmut Marko zet nu eindelijk een streep door de titeldroom.
Mercedes won de vorige zes Russische Grands Prix, terwijl Red Bull hier nog nooit op het podium stond. In de titelstrijd staat Verstappen al 80 punten achter op Hamilton. "Dat betekent: adieu, wereldtitel! Je moet wel realistisch zijn", vertelt Marko in gesprek met de Oostenrijkse media.
De twee uitvalbeurten op rij voor Verstappen bij de Italiaanse Grands Prix zorgden ervoor dat het gat met Hamilton razendsnel groeide. Met name de DNF op het bochtige Mugello doet Marko nog altijd pijn: "We hadden daar kunnen winnen, moeten winnen. Maar Honda gelooft de ze de oorzaak van het elektronische probleem gevonden hebben."
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op