Op zaterdag was Max Verstappen nog kritisch richting het team, nadat hij zich 'slechts' als derde kwalificeerde. Doordat de Nederlander op vrijdag door betrouwbaarheidsproblemen nauwelijks ronden reed op het nieuwe circuit, kon hij niet het maximale uit zijn RB18 halen.
Zondag nam Verstappen revanche en Helmut Marko genoot en legt uit waar zijn coureur het verschil maakte en Leclerc kon pakken. "Eerst direct bij de start, toen hij Sainz pakte. Daarna opende hij de jacht op Leclerc. Die belastte zijn banden teveel."
Marko complimenteert zijn stercoureur: "Max reed foutloos en op de best mogelijke wijze. Het was werkelijk een fantastische wedstrijd van hem", aldus de Oostenrijker bij Sky Sports.
Ook interessant:
Verstappen niet te stoppen zonder Ferrari-upgrades
Wie stopt Max Verstappen? De Red Bull-coureur rekende wederom af met Charles Leclerc en was in de race de snelste man. De zege in Miami was een tik op de neus voor Ferrari, maar kan het team counteren met een upgrade?
En wat is er allemaal aan de hand bij Lewis Hamilton en Mercedes? Dat en nog veel meer bespreken autocoureur Tom Coronel, F1-expert Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk in een gloednieuwe aflevering van de RacingNews365 F1-podcast.
Mis niets van het F1-seizoen 2023 en zet de F1-kalender eenvoudig op jouw smartphone of PC
Download nu de F1-kalender