Max Verstappen moet namelijk over een kleine week het stuur van zijn inmiddels steeds geliefder wordende Red Bull Racing RB21 afstaan aan het Red Bull-supertalent Arvid Lindblad.
Dat schrijft onder andere Motorsport. Voor de tweede keer dit jaar komt de Brits-Zweedse coureur in actie tijdens een eerste vrije training. Eerder nam hij op Silverstone het stoeltje over van Yuki Tsunoda.
Alle teams zijn verplicht vier keer per jaar een rookie in te zetten, eerlijk verdeeld over beide auto’s van het team. In dat kader is dit de tweede keer dat Verstappen een eerste training overslaat. In Bahrein stapte Ayumu Iwasa namens Red Bull in.
Lindblad wordt geprezen door Red-Bull-teamadviseur Helmut Marko en wordt gezien als een belangrijke kandidaat om volgend jaar zijn Formule 1-debuut te maken bij Racing Bulls.
Meest gelezen
In dit artikel







Praat mee!