In tegenstelling tot Fernando Alonso heeft de jonge Nederlander vooralsnog geen interesse in om aan andere raceklassen mee te doen. Hoewel, aan het Belgische Autowereld.be laat hij weten dat hij voor één raceklasse nog wel een uitzondering wil maken. "Ik zou wel de 24 uur van Le Mans willen rijden maar dan alleen samen met mijn vader. We moeten alleen wel opschieten want anders is hij straks te oud," aldus een lachende Max Verstappen. Sowieso staat Verstappen niet te springen om een uitbreiding van zijn al redelijke volle Formule 1 kalender.
"21 races per jaar zijn meer dan genoeg. Vooral voor de monteurs die nog meer onderweg zijn voor een race dan wij. Het is niet echt goed voor hun familieleven." Een uitbreiding van de huidige Formule 1 kalender met de Nederlandse Grand Prix ziet hij dan ook niet zo snel gebeuren. "Natuurlijk is het wel leuk maar het lijkt nog zo ver weg. Als het wel gebeurt, zou ik voor Zandvoort gaan in plaats van Assen. In Zandvoort moet dan nog wel veel werk worden verzet, de faciliteiten zijn behoorlijk verouderd en moeten dan echt worden aangepast. Misschien dat ze het echt willen, het dan misschien wel gaat lukken."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









