"Wat dat betreft is Fernando als een haai die bloed ruikt" , zo vergelijkt Boullier zijn stercoureur met een meedogenloos roofdier. "Als hij weet dat er iets te halen valt, gaat hij ervoor, hoe uitzichtloos de situatie ook lijkt." In Baku kwam Alonso na de openingsronde van de race in Azerbeidzjan met twee lekke banden de pits binnen en had hij zelfs de pitmuur nodig om zijn onbestuurbare McLaren in de goede richting te krijgen. Met een gehavende auto wist Alonso alsnog een goede klassering neer te zetten, wat hem op lovende woorden van zijn teambaas kwam te staan.
" Fernando is één van de weinigen die zijn rijstijl kan aanpassen aan wat de auto nodig heeft. Hij zei ons na die pitstop: 'We gaan ervoor. Hou de balans van de auto in de gaten en laat het me maar weten als ik iets anders moet doen'." Volgens Boullier werkt de houding van Alonso ontzettend motiverend: "Fernando drong er het hele weekend bij ons op aan dat we de race hoe dan ook moesten finishen en dat dat de sleutel was tot een goed resultaat."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









