Hiermee reageert Zak Brown op de uitspraken die Nyck de Vries deed bij het F1-café van Ziggo Sport. De Vries beweerde daar dat hij Formule 1 gaat rijden bij McLaren indien hij kampioen wordt in zijn huidige raceklasse, de Formule 2. Volgens de Vries is dat contractueel vastgelegd, maar Brown ontkent dat. Brown spreekt tijdens de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Bahrein uit dat hij de Nederlander een goede coureur vindt: " De Vries is heel goed, maar dat wil niet zeggen dat hij contractueel een zitje bij McLaren kan verdienen."
"Niemand heeft contractueel een toezegging, dus ook de Vries niet. McLaren probeert altijd de twee best mogelijke coureurs in de auto te hebben." Wat er wel in het contract van de Vries staat, wil Brown niet op in gaan: "Daar ga ik niet op in. Het enige wat ik kan vertellen is dat er geen enkele coureur al een toezegging heeft voor volgend seizoen, ongeacht zijn resultaten." In 2018 komen Stoffel Vandoorne en Fernando Alonso uit voor het F1-team van McLaren. In de F2 zien we Lando Norris en Nyck de Vries terug, waarbij één van beide coureurs kanshebber is voor een F1-contract in 2019.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









