Het is voor McLaren een goed gebruik om eens in de zoveel tijd de bolide in een nieuw jasje te steken en het is ook niet voor het eerst dat men dat doet voor de Formule 1 Grand Prix van Groot-Brittannië.
McLaren reed in het verleden jaren in een chrome livery. Daarna grepen ze er herhaaldelijk naar terug, maar nooit rigoureus als nu! Natuurlijk is 'Chrome' (Google) al jaren een trouwe sponsor van het team.
Max Verstappen komt dit weekend in actie op de Red Bull Ring. Het team heeft een grote upgrade meegenomen. Is het genoeg voor een podiumplaats of zelfs de zege?
Win bij Unibet 50x je inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!