Redder in nood is Mercedes-Benz. Het automerk heeft zich voor de editie van 2019 verbonden aan de Duitse Grand Prix, die volgend jaar dan ook als Mercedes-Benz Grosser Preis von Deutschland door het leven zal gaan.
De Duitse GP vond dit jaar plaats op 22 juli, maar zal in 2019 een week later georganiseerd worden. Als elfde GP op de kalender wordt er op 28 juli 2019 geracet op de Hockenheimring. De Hungaroring in Hongarije blijft een week achter de Duitse ronde van het wereldkampioenschap, de zomerstop wordt met een week naar achteren geschoven. Mercedes is niet het enige automerk dat haar naam aan een Formule 1-race verbindt. De Japanse Grand Prix van dit jaar zal door het leven gaan als de Honda Japanese Grand Prix.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









