De Duitse Formule 1-coureur klaagde tijdens de tweede vrije training over het chassis en noemde de training achteraf 'een zooitje'. In de eerste snelle run vloog hij van de baan en in de resterende tijd van de training had hij problemen met het chassis. Toch maakt Vettel zich geen zorgen over dit weekend. "Het was een rommelige en lastige training, maar de auto is snel dus ik heb er vertrouwen in" , zei Vettel na afloop van de tweede training.
"Ik had uiteindelijk maar één goede run op de ultrasoft omdat ik een fout maakte in de eerste run en eraf vloog" , vervolgt hij. "Aan het einde van de training hadden we een probleem met de auto, maar we konden uiteindelijk niks vinden en hebben nog een run gedaan" , aldus Vettel. De Duitser klaagde over de radio dat zijn auto aanvoelde als 'gelei', wat Ferrari deed besluiten om het gehele chassis te vervangen.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









