De Grand Prix van Japan werd opnieuw een teleurstelling voor Max Verstappen en Red Bull. Balansproblemen staken opnieuw de kop op, waardoor Verstappen niet verder kwam dan de achtste plaats. De Nederlander keek de halve race tegen de achterkant van de Alpine van Pierre Gasly aan, maar kon hem niet passeren. Eenmaal probeerde Verstappen het, zonder succes.
Gedurende het weekend ging het echter nog veel meer over de F1-toekomst van Verstappen. De viervoudig wereldkampioen geniet totaal niet van de huidige reglementen, met twijfels over een pensioen tot gevolg. Maar verdwijnt Verstappen echt uit de Formule 1, of kan een nieuw avontuur hem juist triggeren?
Mike Hezemans, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken het in een kakelverse aflevering van de RacingNews365 Formule 1-podcast!
Wie schittert er in de straten van Monaco? Kan Max Verstappen weer een podiumplaats behalen en schitteren Charles Leclerc en Kimi Antonelli?
Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Max, Kimi of Charles!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x jouw inzetMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!