Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland GP Nederland

Start race
17 d 17:32:59
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen

'Onbetaalbare' Verstappen zet McLaren-CEO wederom op zijn nummer

McLaren-CEO Zak Brown pleegde recent een belletje om te informeren naar de contractsituatie van Max Verstappen. Maar hoe kijkt Verstappen daar zelf tegenaan? Hij reageert op zijn eigen, kenmerkende manier.

Verstappen Friday Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De toekomst van Max Verstappen is de laatste tijd vaak onderwerp van gesprek. De viervoudig wereldkampioen wordt gelinkt aan Mercedes en Aston Martin, maar de Nederlander blijft voorlopig 'gewoon' zitten waar hij zit. Hij kan ook niet zoveel met alle geruchten.

"Ik ben niet zoveel bezig met speculeren. Daar houd ik sowieso niet zo van, daar moet je gewoon niet aan meedoen. Ik ga nu mijn elfde seizoen in, dus daar ga ik mijn energie niet aan verspillen", zo begint Verstappen zijn verhaal bij Viaplay.

"Ik denk dat er veel dingen worden geschreven. Ik zit hier goed op mijn plek. Natuurlijk willen we wat sneller gaan, maar dat wil iedereen, denk ik. Ik doe gewoon mijn best en daarnaast ben ik druk bezig met andere dingen. Daar kan ik mijn passie in kwijt. Dan ga ik lekker naar huis en ben ik fijn thuis met familie en vrienden om dingen te doen."

Op de vrijdag in Melbourne werd echter bekend dat McLaren recent heeft geïnformeerd naar de contractsituatie van Verstappen. McLaren-CEO Zak Brown zou namelijk een belletje hebben gepleegd. Dat meldde De Telegraaf en Brown heeft het nieuws zelf ook bevestigd, al was dat belletje puur bedoeld om wat informatie in te winnen. Tot concrete gesprekken is het nooit gekomen.

Als Verstappen wordt gevraagd naar het belletje, reageert hij op zijn eigen, kenmerkende manier en zet hij Brown wederom op zijn nummer. De McLaren-CEO claimde eerder dat Verstappen alleen in de snelste auto kon winnen, waarna Verstappen hem met die woorden confronteerde bij de winst van zijn vierde wereldtitel. "Niet naar mij in ieder geval. Hij heeft mij niet gebeld." 

Als de verslaggever stelt dat de Amerikaan wel naar het management van Verstappen heeft gebeld, zegt Verstappen: "Dat was denk ik redelijk snel klaar. Toen hij wist hoeveel hij moest betalen, was het meteen klaar!" En hoeveel is dat dan? "Veel!"

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_mv.png

    Matthijs Roskam

    Toch hoop ik dat hij ooit een overstap maakt naar een ander team en daar nog een keer kampioen wordt.

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Harry Akkerboom

    MC Laren heeft Max niet meer nodig ze hebben nu de beste auto met de de beste coureurs.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      druzhina25

      Beide moet nog maar blijken. Er is nog geen GP verreden.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

      RoBoRacer

      Waarom hebben ze dan toch geïnformeerd? Die coureurs waren er toen ook al namelijk.

  3. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_sp.png

    Checo

    Als ze de beste coureurs hebben, hadden ze vorig jaar gewonnnen. Dat is niet gebeurd. Daarom belt onze Zak nu rond.

  4. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_sp.png

    Checo

    Zou graag willen weten wat voor prijskaartje Vermeulen heeft afgegeven....

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Pietersen

      Nu verdient Verstappen al meer dan Piastri en Norris samen. Dat met het bod van Stroll zou een indicatie kunnen zijn.

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_sp.png

        Checo

        Daar moet het nog ietsje boven liggen want dat aanbod hebben ze niet aangenomen.

  5. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Grandmasterk

    Zak doet zijn naam eer aan, als hij vorig jaar Norris voorgetrokken had boven Piastri was Norris waarschijnlijk wereldkampioen geweest. Dit jaar gebeurt hetzelfde, 2 erg goede coureurs in 1 team die om de titel mogen strijden geeft veel problemen en veel punten verlies.

    Dit bericht is aangepast op:

  6. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    John Van Den Elshout

    Het blijft een lastig circuit, Australië, even een paar races afwachten, dan kunnen we de echte pikorde vaststellen, maar zal 44 niet meer zoveel noten op z'n zang hebben, en dat is mooi!

x
Verstappen Grote problemen van Verstappen en Red Bull verklaard