Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Records Hamilton boeien Verstappen niet: "Je hebt ook geluk nodig"

In het jaar waarin Red Bull van Max Verstappen de jongste F1-wereldkampioen ooit wilde maken, verbreekt Lewis Hamilton record na record. Van frustratie is echter geen sprake bij de Nederlander.

Hamilton Verstappen Portugal
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Getty Images/Red Bull Contentpool

Het beeld van dit seizoen veranderde ook op het voor de Formule 1-coureurs nieuwe Autódromo Internacional do Algarve niet. Lewis Hamilton deelde de lakens uit en behaalde op dominante wijze zijn 92ste GP-zege - een record in de Formule 1.

RacingNews365 vroeg Max Verstappen of het niet frustrerend is om niet te beschikken over een winnende auto en zijn rivaal record na record te zien verbreken.

"Ik kan ook genieten van een tweede of derde plaats als ik weet dat ik het maximale uit mezelf heb gehaald, de auto op de limiet heb gereden en weet dat het team ook maximaal gepresteerd heeft. Vandaag leverden de jongens in de pits wederom fantastisch werk (drie stops onder de twee seconden, red.). Dat motiveert hun en mij ook."

"Iedereen geniet van winnen en dat is ook de reden waarom we hier zijn. Maar als dat niet mogelijk is, dan is dat niet mogelijk", concludeert Verstappen nuchter.

Records interesseren Verstappen niet al teveel: "Jongste wereldkampioen, dat boeit me uiteindelijk niet zoveel. Ook niet als ik straks 40 of 50 ben en terugkijk op mijn carrière. Als ik dan in de spiegel kijk en weet dat ik het maximale uit mezelf heb gehaald ben ik blij."

"Als je dan zeven wereldtitels wint of het er nul zijn, daarvoor het je ook geluk nodig. Je moet op het juiste moment bij het juiste team rijden. Soms heb je dat geluk niet. Maar ik heb nog heel wat jaren voor de boeg, dus hopelijk veranderen dingen."

Met medewerking van Dieter Rencken.

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Portugal 2020 RN365 Nieuwsdossier

3 reacties

Viaplay

Unibet
x
Nieuwe Hamilton? Reuzenstap richting F1? Een indrukwekkende debuut!