De RB15 is de eerste Red Bull-bolide die door een Honda-motor wordt aangedreven. Met de overstap naar de Japanse krachtbronbouwer hoopt de renstal van Verstappen een serieuze stap voorwaarts te zetten.
Middels de gepresenteerde foto's kan het Formule 1-publiek kennismaken met de nieuwe bolide. Later op de woensdag komt Verstappen op het circuit van Silverstone in actie. De afwijkende livery van de RB15 wordt niet gebruikt in het komende Formule 1-seizoen, maar is wederom als mediastunt gebruikt. In voorgaande jaren presenteerde Red Bull Racing meermaals wagens in aparte kleurstellingen. De 'echte' livery wordt voor de eerste wintertestdag in Barcelona verwacht.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










