Max Verstappen incasseerde eerder dit jaar, tijdens de Grand Prix van België, een gridstraf voor het wisselen van motoronderdelen die op dat moment niet meer gewisseld mochten worden. Daarmee leek de Nederlander de rest van het seizoen geen nieuwe onderdelen meer nodig te hebben en dus geen nieuwe gridstraf meer te hoeven incasseren, maar een blik op de lijst met onderdelen doet vermoeden dat er toch nog een gridstraf aan zit te komen.
De motorproblemen van Max Verstappen in Mexico doet daar nog een schepje bovenop, al kan men bij Red Bull verzekeren dat er dit weekend geen nieuwe gridstraf komt voor Verstappen. Op de vraag of dit later dit jaar nog wel het geval zal zijn, blijft teambaas Christian Horner vaag.
"Ik denk niet dat je ooit veilig bent, zoals we hebben gezien tijdens de laatste sessie" aldus Horner tegenover onder meer RacingNews365. "Maar hopelijk is het maar een klein probleem. Ik denk dat het meer een vraag is voor onze motorpartner, hoe comfortabel zij zich nog voelen aan het einde van het jaar. Maar je zit altijd op de limiet."
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Barcelona, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!