Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Red Bull-talent maakt nog dit jaar zijn Formule 1-debuut

In Abu Dhabi zal Liam Lawson zijn Formule 1-debuut maken voor Red Bull in de Young Driver Test. Dat doet hij in de AlphaTauri-bolide.

Net als elk jaar wordt er aan het einde van het seizoen na het raceweekend in Abu Dhabi nog een Young Driver Test georganiseerd. Daar mogen Formule 1-teams aan mee doen en zo kunnen ze jonge coureurs een kans geven om meters te maken in Formule 1-materiaal. Ook dit jaar wordt er weer zo'n test verreden en Red Bull heeft al verklapt wie er daar zullen worden ingezet. Het gaat om Formule 2-coureurs Juri Vips en Liam Lawson, die in de Red Bull en AlphaTauri zullen plaatsnemen. Voor Vips is het niet de eerste keer dat hij in een officiële Formule 1-test meerijdt, want vorig jaar reed de Est ook al mee tijdens de YDT. Voor Lawson worden het wel zijn eerste officiële Formule 1-meters. Afgelopen zomer reed hij voor het eerst in een Red Bull tijdens het Goodwood festival in Groot-Brittannië, maar dat was in een oude RB8. In december kruipt hij dus achter het stuur van de RB16B. Op een zitje in de Formule 1 hoeven ze in ieder geval volgend jaar niet te rekenen. Alle vier de Red Bull-zitjes zijn al vergeven, waardoor het duo op zijn vroegst pas in 2023 kan rekenen op een stoeltje.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Interview Coronel: "Aftreden Marko heeft vertrek Verstappen in gang gezet"