In samenwerking met de meteorologen van Weeronline brengt Racingnews365 voor ieder F1-evenement het laatste nieuws omtrent het weer. Terwijl grote delen van Europa volgende week te maken krijgen met droog en zeer koud winterweer wordt het in Barcelona en omstreken wisselvalig en fris. De winterkou lijkt Barcelona niet te bereiken, maar op de grens van vrij zachte en koude lucht ontstaat veel bewolking en stijgt de kans op regen. Volgens de huidige verwachting is het maandag nog droog en zonnig op het Circuit de Catalunya . Het wordt dan een graad of 12 en er staat een matige oostenwind. De Spaanse zon maakt dinsdag geleidelijk plaats voor wolkenvelden. Daarbij neemt later op de dag de kans op een bui toe. Waarschijnlijk volgt de eerste regen pas in de avond. Het wordt slechts een graad of 8.
Woensdag en donderdag worden dagen om de regenbanden eens goed te testen. De kans op buien is dan groot, er is veel bewolking en de zon laat zich niet of nauwelijks zien. Toeschouwers raden we aan op deze twee dagen een poncho mee te nemen.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









