Daniel Ricciardo komt bij McLaren naast teamgenoot Lando Norris te zitten. Ricciardo is natuurlijk de ervaren man met bovendien de nodige overwinningen op zak, maar bij McLaren zullen beide coureurs gelijke kansen krijgen, zo benadrukt teambaas Andreas Seidl in gesprek met Sky Sports F1.
"Zolang ik de teambaas ben, zal er niemand een Formule 1-seizoen beginnen met de status van een nummer één-coureur", zo legt de Duitser uit. "Als je zoals McLaren nog een lange weg te gaan hebt, moet je gewoon twee sterke coureurs hebben die elkaars gelijken kunnen zijn. Carlos Sainz en Lando Norris hebben in 2019 al laten zien dat dat werkt."
Seidl wrijft zich nog maar eens in zijn handen met het in zijn ogen geweldige coureursduo voor 2021: "Niet alleen op sportief gebied is het een geweldig tweetal, ook al vertegenwoordigers van het merk McLaren zullen samen enorm van waarde zijn."
Het voetbalseizoen wordt zaterdag afgesloten met de Champions League finale
Wie wint de Champions League finale: Inter Milan of Manchester City? Win bij Unibet 100x jouw inzet als jouw favoriet wint!
Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 100x jouw inzet!