Na de vrije trainingen van de vrijdag veranderde Red Bull het een en ander aan de afstelling van de wagen van Daniel Ricciardo, maar dat bleek geen succes. Plots gaf de Australiër een halve seconde toe op Max Verstappen. "Zaterdagochtend hadden we twee totaal verschillende afstellingen, maar dat bleek voor mij geen succes" , aldus Ricciardo. "We besloten over te stappen op een setup die meer overeenkomt met die van Max, waarna we in de kwalificatie een stuk dichter bij elkaar in de buurt zaten."
Ricciardo wist naar eigen zeggen door een gebrek aan trainingstijd vanwege de nodige problemen nog niet in een lekker ritme te komen. Daarmee verklaart hij deels het verschil met Max Verstappen, al is de Australiër ook onder de indruk van de ruwe pace van de Nederlander: "Max rijdt als het hele weekend supergoed. Hij voelt zich hier erg goed op zijn gemak en heeft elke run vanaf het begin van het weekend lekker kunnen rijden zonder veel aan de auto te veranderen. Wat dat betreft loop ik nog een beetje achter de feiten aan."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









