Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ricciardo scoort eerste Renault-punten: "Leuk voor nu, maar werk aan de winkel"

Daniel Ricciardo pakte met de zevende plaats in de Grand Prix van China zijn eerste punten in dienst van Renault. Vanzelfsprekend is hij daar blij mee, maar Renault is er in zijn ogen nog niet.

Daniel Ricciardo bracht zijn Renault-bolide in zevende positie over de streep na een seizoensopening die op zijn zachtst gezegd als 'moeizaam' kan worden omschreven. Een mooie opsteker voor nu, zo oordeelt de Australiër, maar hij weet dat er nog veel werk aan de winkel is voor de Franse formatie. "Het is natuurlijk hartstikke mooi dat ik mijn eerste punten voor Renault weet te pakken en überhaupt weet te finishen. Daar moeten we de positieve dingen uit zien te filteren om daar op voort te borduren. Er is nog heel veel werk voor nodig om in het vervolgt twee auto's over de streep en in de punten te krijgen", aldus Ricciardo voor de microfoon van Sky Sports F1 . De Renault-coureur doelt met zijn laatste uitspraak natuurlijk op het uitvallen van Hulkenberg, iets waar hij tijdens de race niet van op de hoogte werd gesteld: "Zo heb ik het graag. Ik wil het niet weten als mijn teamgenoot uitvalt, dat geeft me alleen maar iets om me zorgen over te maken."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
2026 Verstappen vreest voor 'nieuwe' Formule 1: "Liever die onzin niet gezien"