Ricciardo: 'We lopen achter de feiten aan'
"Deze morgen kampten we met de nodige problemen, waardoor de monteurs de achterkant open moesten leggen. Daar ging veel tijd in zitten en dus kon ik uiteindelijk maar één getimede ronde rijden", zo liet Ricciardo na afloop van beide trainingssessies weten.
In de middag ging hij als eerste de baan op, maar desondanks wist hij de opgelopen achterstand niet verder in te lopen:
"In de middag hebben we van alles geprobeerd qua afstelling, maar als we het ene aspect verbeterde, zat dat een ander aspect van de afstelling juist in de weg. We hebben veel geleerd, maar door het gebrek aan tijd is de balans nog verre van optimaal."
"We moeten ons dus nog in zowel de longruns als de shortruns zien te verbeteren. Red Bull heeft nog heel wat huiswerk te maken richting de zaterdag."
Download de Formule 1-kalender 2019
Zet de F1-kalender van 2019 met een klik in de agenda van je smartphone of pc en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
Download de kalender! Download de kalender!
Reacties
Er ging iets mis bij het ophalen van de reacties... Kom op een later moment terug om de reacties te lezen.
Je bericht kon niet worden geplaatst. Probeer het nogmaals of log opnieuw in