Belangrijk nieuws op de zondag: de GPDA, ook wel bekend als de rijdersvakbond, heeft Carlos Sainz aangesteld als voorzitter. De Williams-coureur vervult die rol aan de zijde van George Russell, Anastasia Fowle en voormalig Formule 1-coureur Alex Wurz. Sainz treedt zo ook in de voetsporen van Sebastian Vettel, die tevens voorzitter was gedurende zijn tijd in de koningsklasse. Sainz reageert verheugd op zijn aanstelling.
"Ik ben gepassioneerd over mijn sport en denk dat we de verantwoordelijkheid hebben om samen met de stakeholders de Formule 1 vooruit te helpen", stelt Sainz in een statement. "Ik ben erg blij dat ik mijn steentje kan bijdragen in de rol van voorzitter."
Ook Wurz is erg blij met de nieuwe rol van Sainz. "We zijn verheugd om Carlos als voorzitter van de GPDA te verwelkomen. Hij is jarenlang een actief en betrokken lid van de GPDA geweest en we waarderen zijn toezegging om deze belangrijke rol te vervullen."
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!