Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije GP Hongarije

Start race
04 d 01:34:28
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen

Rosberg ontsteld door 'intense' Verstappen: "Deelde steken onder water uit"

Max Verstappen baarde opzien met zijn boze radioberichten tijdens de Grand Prix van Hongarije. Nico Rosberg denkt te weten waar die emoties vandaan komen.

Verstappen Lambiase
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het was niet het weekend van Max Verstappen in Hongarije. De Nederlander kwam constant geïrriteerd over en zorgde voor verbazing met zijn tirades op de radio. Verstappen gaf Red Bull tijdens de race een veeg uit de pan, omdat zijn strategie verkeerd uitpakte. Voormalig Formule 1-coureur Nico Rosberg keek ook verbaasd toe, al snapt hij het ergens ook.

"Een Verstappen had zijn teamgenoot in ieder geval niet voorbij gelaten", verwijst Rosberg tegenover Sky DE naar de teamorders bij McLaren. "We hebben een interessante teamdynamiek gezien bij Verstappen. Hoe langer het weekend duurde, des te geïrriteerder Max werd. Dat gebeurde intern en op de radio tijdens de race. Soms leek het er zelfs op dat hij steken onder water uitdeelde. Het was vrij intens."

Toch snapt Rosberg wel waar de emoties vandaan komen. "Uiteraard is het een schok voor Red Bull, want ze hadden niet verwacht dat McLaren zou domineren en dat ze ook door Mercedes verslagen zouden worden op de baan. Vandaag de dag zijn ze om en nabij het derde team. Dat is nogal een schok en daar moeten ze zich nu bij neerleggen. Het kampioenschap is nog niet over."

Verstappen is nog wel favoriet, stelt de wereldkampioen van 2016. "Natuurlijk, tot nu toe wel. Maar als het zo doorgaat, kan het voor ons allemaal heel spannend worden, tenzij Oscar Piastri steeds punten blijft afpakken van Lando Norris. Voor McLaren is het een lastige situatie, want het kan ze het kampioenschap kosten. Dat gebeurde ook met Lewis Hamilton en Fernando Alonso tegen Kimi Raikkonen (in 2007, red.). Hamilton en Alonso pakten punten van elkaar af, waarna Raikkonen met één punt verschil kampioen werd."

Ook interessant:

De Grand Prix van Hongarije zorgde voor flinke opschudding in de Formule 1. Een woedende Max Verstappen op de boordradio, twee McLaren-coureurs die vraagtekens hadden bij de teamorders en een touché tussen Verstappen en Lewis Hamilton. Joris Mosterdijk bespreekt alle gebeurtenissen met Ruud Dimmers en speciale gast Rudy van Buren in een gloednieuwe podcast van RacingNews365!

Bekijk je de podcast liever op YouTube? Klik dan hier.

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Sissy10.

    Ik krijg sterk het idee, dat Max weer een ban aan sommige leden van verslaggeving op gaat leggen als zij een interview met hem zouden willen. Feit is dat een getergde Max een gevaarlijke snelle strategische Max word. Feit is dat Max alleen maar meer getrikkerd word door mensen zoals rosberg. Ik weet het niet hoor, maar soms ben ik wel eens bang dat Max er helemaal klaar mee raakt en in zijn eigen simteam verder gaat .. kan het nog begrijpen ook. Volgens mij is de wens van Max ook om een eigen kartteam te willen maken en dan vooral kinderen een kans geven die wel talent hebben ,maar geen vader of moeder met een dik gevulde knip. Ik heb dat ooit in een interview gehoord van hem op tv.

    Dit bericht is aangepast op:

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    LucBakemans

    Heel goed dat Rosberg dit nog eens benoemd en ook goed dat RN365 dit blijft plaatsen. Dat heel veel prominenten afstand nemen van dit gedrag is een goed ding.

  3. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    M.Dichteren

    Nu is het Max, morgen weer een andere coureur. Laat ze lekker op het circuit met elkaar de strijd aangaan. Wie er dan ook wint, nu is de F1 meer een jurysport. Er mag nog weinig op het circuit, Al ie voormalige F1 rijders, die weten het beter.

  4. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Drapeaudamier

    Wie is Rosberg, de man die wegvlucht van de F1 te bang om z'n titel te verdedigen en bij SKY z'n woordje mag doen achter de microfoon...? #swipe

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_mv.png

      Scoot

      Rosberg,, die liep al over Max te piepen terwijl die nog 3 wagens achter hem reed.

x
Breaking Audi presenteert titelsponsor nieuw F1-team 2026