Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Valentino Rossi is het winnen nog niet verleerd

Valentino Rossi kan ook aardig overweg op vier wielen. De Italiaanse legende van de MotoGP heeft dit weekend in Abu Dhabi de overwinning in zijn klasse gegrepen en reed naar een algemeen podium. De Rossi zegevierde op het Yas Marina Circuit in de Pro Am-klasse en kwam als derde over de streep in de Gulf 12 Uur.


Valentino Rossi reed de twaalf uur durende race achter het stuur van een Ferrari 488 GT3, uiteraard voorzien van rugnummer 46. De negenvoudig wereldkampioen deelde de bolide met halfbroer en Moto2-rijder Luca Marini evenals Alessio Salucci. De twaalf uur van Abu Dhabi werd uiteindelijk gewonnen door de Belgische Dries Vanthoor, Christopher Mies en Rinat Salikhov van Attempto Racing. Het trio kwam op een kleine twee minuten van zijn zusterauto over de streep. Rossi heeft de smaak van het autorijden goed te pakken, zo blijkt. De veertigjarige coureur wisselde eerder deze week met Lewis Hamilton van machine en mocht zodoende een Formule 1-auto van Mercedes aan de tand voelen.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal