Lewis Hamilton krijgt voor komend Formule 1-seizoen de jonge George Russell als zijn teamgenoot. Voorafgaand aan het seizoen vindt er een zogeheten 'seat fit' plaats, waarbij wordt getest of het stoeltje naar wens van de coureur is. Russell neemt de Mercedes-fans mee met een kijkje in de fabriek.
Daar is de kersvers Mercedes-coureur niet alleen: hij wordt namelijk vergezeld door Hamilton. Langere tijd was het stil rondom de zevenvoudig wereldkampioen, maar ook hij is weer aanwezig in de fabriek van de Duitse renstal om zich voor te bereiden op komend seizoen.
Komende vrijdag, 18 februari, wordt de Mercedes W13-bolide aan het grote publiek onthuld.
Ook interessant:
Niemand wil de teamgenoot van Verstappen zijn
Een nieuwe RacingNews365-podcast, waarin we weer van alles bespreken. Natuurlijk de launch van de nieuwe Red Bull-bolide, maar ook het nieuwe contract van Norris. Kan hij nog overstappen naar Red Bull? Beluister de nieuwste RacingNews365-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk hieronder!