Max Verstappen lijkt op dit moment niet zo gelukkig bij Red Bull als voorheen het geval was, sowieso niet tijdens het weekend van de Formule 1 Grand Prix van Bahrein. Ralf Schumacher heeft al vaker geroepen redelijk zeker te weten dat Verstappen Red Bull gaat verlaten en blijft daarbij. Maar als hem gevraagd wordt waar hij dan naartoe zou kunnen gaan, is de shortlist met vier teams bepaald niet 'short'.
De vermeldingen van de Mercedes en Aston Martin zal inmiddels niemand meer verbazen, maar hij voegt dus twee namen aan het rijtje toe, waarbij hij aangeeft dat iedereen plek vrij zou willen ruimen voor Verstappen: "Overal zal plek zijn voor Verstappen. Ook dit jaar heeft hij maar weer aangetoond wat voor verschil hij als coureur kan maken."
"Ik denk dat men bij Mercedes plek vrij zal willen maken, maar ik denk ook dat McLaren dat zal overwegen. Ik denk dat Zak Brown, net als ieder ander, geïnteresseerd is in Max." Hoewel Verstappen niet vaak aan McLaren gelinkt wordt, kwam enige tijd geleden wel naar buiten dat het team een telefoontje had gepleegd richting het kamp-Verstappen.
Sowieso een verrassing is het het volgende team dat Schumacher noemt, mét onderbouwing: "Het team dat we steeds vergeten, maar wel degelijk een rol speelt in het geheel... Alpine! Flavio Briatore heeft volgend jaar voor zijn team Mercedes-motoren afgenomen en kijk ondertussen eens naar Pierre Gasly afgelopen weekend."
Gasly kwalificeerde zich als vijfde en kwam als zevende over de streep, nadat hij in de absolute slotfase van de race nog verschalkt werd door Verstappen "Zo slecht kan die auto niet zijn", concludeert Schumacher dan ook. "Tel daar 30pk extra van de Mercedes-motor bij op. Ook dat team wil ik niet buiten beschouwing laten. In mijn ogen zijn er dus vier teams die interessant kunnen zijn voor Verstappen."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!