Het was een leerzaam weekend voor de jonge Rocco Coronel, die in een vol veld van ruim 30 auto's in elk van de drie races met een natte baan te maken kreeg. Op de zaterdag reed hij vanaf P7 in race 1 al cruisend achter de safety car naar de vierde plaats. Een weinig enerverend halfuur dus.
In race twee, wederom startend vanaf P7, deed hij het met P4 nog eens dunnetjes over, met dat verschil dat hij er nu voor moest knokken, met een prachtig gevecht tot gevolg. De derde race op zondag sloot hij als negende af. Op een wederom nat Portimao was het met name in de openingsfase zoeken naar grip.
Grote overwinnaar van het weekend was de Belgische McLaren-junior Dries van Langendonck met zeges in zowel race 2 als race 3. Indiër Ary Bansal ging er in race één met de winst vandoor.
Coronel doet als Red Bull-junior mee aan de Formula Winter Series ter voorbereiding op zijn eerste fulltime seizoen in de Spaanse Formule 4.
Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!