Na een sterke start van Red Bull was het uiteindelijk McLaren dat er in 2024 met de constructeurstitel vandoor ging. Ferrari maakte tot de laatste race nog kans om te winnen, waar Red Bull het moest doen met plek 3. Wie maken dit seizoen de meeste kans op de constructeurstitel? Voormalig teambaas Guenther Steiner durft wel een gok te wagen. "Ik verwacht de vier teams weer dicht bij elkaar" stelt Steiner tegen Motorsport.com. Hij doelt dan natuurlijk op Mercedes, McLaren, Ferrari en Red Bull.
Twee van hen steken er voor Steiner bovenuit. "Mijn favorieten zijn Ferrari en McLaren, want zij waren aan het eind van vorig jaar heel sterk. En ik denk dat ze hebben ontdekt wat er nodig is om de auto snel te maken. Niet alleen qua downforce, maar ook de juiste balans, wegligging en dergelijke. Zij weten dat goed te managen. Daarom zijn zij wat mij betreft de favorieten."
Voor Steiner speelt mee dat die twee teams een sterk rijdersduo hebben, in vergelijking met Red Bull en Mercedes. "Je moet ook de rijders niet vergeten. Ze hebben allebei twee ervaren coureurs. En bij Mercedes en Red Bull zit in beide gevallen een rookie. Liam (Lawson, red.) is niet echt een rookie, maar hij heeft nog geen volledig seizoen achter de rug. Het maakt het gewoon lastiger met een rookie. Ook al zijn ze supergoed, ze moeten nog steeds veel leren. Dus wat mij betreft zijn Ferrari en McLaren de twee sterkste teams. En als ik moet kiezen, ga ik voor McLaren omdat ze vorig jaar goed presteerden."
Als Feyenoord scoort tegen Inter, keert Unibet maar liefst 50 keer jouw inzet uit!
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+.
Claim jouw boostMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!