Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
George Russell

Stewards vellen oordeel over incident Russell

George Russell moest na de Grand Prix van Bahrein bij de stewards verschijnen voor een vermeende DRS-overtreding. Uiteindelijk krijgt hij geen straf.

Russell podium Bahrain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Na de Grand Prix van Bahrein was de tweede plaats van George Russell in gevaar. De Brit had last van brake by wire-problemen en zou op een verkeerde plaats zijn DRS hebben ingeschakeld. Het leidde tot een FIA-onderzoek, omdat je niet zomaar je achtervleugel mag openzetten tijdens de race.

Uiteindelijk krijgt Russell geen straf. Hij reed inderdaad 37 meter rond met een open DRS, maar dat lag aan de auto. Russell drukte zijn radioknop in, waarna de DRS per ongeluk open ging. De FIA erkent dat het om een technisch probleem ging en stelt dat er geen sportief voordeel is behaald.

Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

x
Verstappen Palmer: "Dit wordt de kans voor Verstappen om iets speciaals te doen"