Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Yuki Tsunoda

Tsunoda blijft optimistisch ondanks teleurstelling in Japan

Yuki Tsunoda houdt de moed erin. In zijn eerste race voor Red Bull lukte het de Japanner niet om punten te scoren, maar toch heeft hij een positieve lezing van de race.

Tsunoda Japan
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Het Red Bull-debuut van Yuki Tsunoda is niet helemaal zo goed verlopen als de Japanner zelf had gehoopt. Voorafgaand aan het raceweekend durfde hij nog te dromen van een podium. In de race zelf viel dat een beetje tegen. Een klein foutje in de kwalificatie betekende dat hij vanaf P14 moest beginnen. Doordat het zo lastig bleek om in te halen op Suzuka kwam Tsunoda niet verder dan de twaalfde plaats. 

Desondanks was het wel het beste resultaat dat de tweede Red Bull tot nu toe behaald heeft. Liam Lawson eindigde ook eens als twaalfde, maar dat was wel nadat er drie auto's voor hem gediskwalificeerd werden. Wat dat betreft deed Tsunoda het nog niet eens zo slecht, zo reflecteert hij zelf ook na de race bij Sky Sports.

"Ik ben tevreden wat betreft mijn eigen prestatie, maar qua resultaten is het natuurlijk niet fijn, zeker niet voor mijn thuispubliek. Ik hoopte absoluut op meer en ik wilde in ieder geval in de punten eindigen. Dus ik heb gemengde gevoelens."

Wel benadrukt Tsunoda dat het pas zijn eerste race voor het team was. "De 53 rondes in deze race waren de meeste rondes die ik tot nu toe in de auto heb gereden. Elke ronde was ik weer aan het leren. Ik heb eindelijk wat meer gereden in de auto en ik heb nu heel wat meer vertrouwen in de auto. Tegen het einde van de race had ik wat meer controle. Dus ik denk dat als ik één extra ronde in de kwalificatie had gehad - wat natuurlijk niet gebeurde - dan had vandaag er anders uit gezien."

Ondanks het licht teleurstellende resultaat, blijft Tsunoda wel positief richting de toekomst. "Ik ben blij gezien hoe weinig tijd ik tot nu toe had in de auto, maar omdat het mijn thuisrace is had ik toch wel in de punten willen eindigen. Ik moet gewoon sneller gaan. Gelukkig kan ik van Max leren, dus ik blijf gewoon doen wat ik doe en ik kijk uit naar Bahrein."

Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Ontvang €50!

Praat mee!

x
Uitgelegd Waarom Verstappen en Norris geen straffen kregen voor pitlane-incident