Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Yuki Tsunoda

Tsunoda komt terug op uitspraak over 'makkelijke' Red Bull

Yuki Tsunoda heeft zijn eerste dag als Red Bull Racing-coureur erop zitten. De Japanner is over het algemeen wel te spreken over zijn dag op Suzuka, maar moet ook terugkomen op een eerdere uitspraak.

Tsunoda Japan
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het is deze vrijdag een heuglijke dag voor Yuki Tsunoda. De Japanner moest lang wachten op zijn kans bij de hoofdmacht van Red Bull, maar nu is het eindelijk zover. En dat zelfs tijdens zijn thuisrace op Suzuka. Tsunoda moest het doen met P6 en P18, iets waar hij op zich wel mee kan leven.

"De eerste training ging beter dan verwacht. Het was een goede start voor mezelf, maar in de tweede training heb ik geen rondetijd neergezet. Ik denk dat er nog veel werk aan de winkel is. Misschien had ik een beetje moeite, al is het iets dat we meer moeten bekijken in de data van de tweede training. Tot nu toe is het over het algemeen oké, maar ik moet gewoon meer vertrouwen opbouwen", zo vertelt Tsunoda voor de camera van F1TV.

De teamgenoot van Max Verstappen had al wat ervaring opgedaan in de simulator bij Red Bull en stelde dat de auto niet zo lastig te besturen was. Na zijn eerste dag in de echte auto komt hij daar toch op terug. "Het was anders dan wat ik voelde in de simulator, om eerlijk te zijn. Het is misschien wat meer dan wat ik had verwacht wat betreft het gevoel met de auto. Maar ik wist hoe dan ook dat het in de echte auto altijd anders zou zijn. In de echte auto was het net iets erger en het voelt wat lastiger aan."

Bij winst van Verstappen in Bahrein, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Achtervleugel McLaren-flexwing doet opnieuw wenkbrauwen fronsen